Personal

personal_5.jpg personal_6.jpg

Leif Aronsson
leif@hoglandetsrevision.se

Telefon: 0383-197 63
Mobil: 0702-89 07 88

Lena Claesson
lena@hoglandetsrevision.se

Telefon: 0383-24 66 41

personal_2.jpg personal_7.jpg


Per-Åke Johansson
per-ake@hoglandetsrevision.se

Telefon: 0383-197 69
Mobil: 0703-29 53 60

Katarina Karlsson
katarina@hoglandetsrevision.se

Telefon: 0383-197 65

Madlene Johansson Daniel Palmberg

Madlene Johansson
madlene.johansson@hoglandetsrevision.se

Telefon: 0383-197 64

Daniel Palmberg
daniel@hoglandetsrevision.se

Telefon: 0383-197 67
Mobil: 0709-29 53 68

personal_1.jpg Carl Robertsson


Björn Svensson
bjorn@hoglandetsrevision.se

Telefon: 0383-197 61
Mobil: 0708-90 98 04

 


Carl Robertsson
calle@hoglandetsrevision.se

Telefon: 0381-773973
Mobil: 0703-21 28 24

Sylvia Björnåker Emelie Birgersson


Sylvia Björnåker
sylvia@hoglandetsrevision.se

Telefon: 0383-197 62
Mobil: 0705-39 51 16

 


Emelie Albinsson
emelie@hoglandetsrevision.se
(Föräldraledig)

Telefon: 0383-197 64

Emelie Evegren henrik_davidsson.jpg


Emelie Evegren
emelie.evegren@hoglandetsrevision.se
(Föräldraledig)


Telefon 0383-197 66

 


Henrik Davidsson
henrik@hoglandetsrevision.se

Telefon: 0383-197 68
Mobil 0734-40 26 90

Höglandets Revisionsbyrå är en lokal revisionsbyrå som grundades 2003 av Per-Åke Johansson och Björn Svensson. Vi hjälper dig och ditt företag med revision, redovisningar, bokslut och rådgivning m.m. > Mer om oss

All information på denna webbplats © 2010 Höglandets Revisionsbyrå AB