Personal

personal_5.jpg personal_6.jpg

Leif Aronsson
leif@hoglandetsrevision.se

Mobil: 0702-890788

Lena Claesson
lena@hoglandetsrevision.se

personal_2.jpg personal_7.jpg


Per-Åke Johansson
per-ake@hoglandetsrevision.se

Mobil 0703-295 360

Katarina Karlsson
katarina@hoglandetsrevision.se

personal_4.jpg Daniel Palmberg

Johan Löwhagen
johan@hoglandetsrevision.se

Daniel Palmberg
daniel@hoglandetsrevision.se

Mobil: 0709-29 53 68

personal_1.jpg Carl Robertsson


Björn Svensson
bjorn@hoglandetsrevision.se

Mobil 0708-909804

 


Carl Robertsson
calle@hoglandetsrevision.se

Telefon 0381-773973

Sylvia Björnåker Emelie Birgersson


Sylvia Björnåker
sylvia@hoglandetsrevision.se

Mobil 070-53 95 116

 


Emelie Birgersson
emelie@hoglandetsrevision.se

Mobil 072-336 11 02

Emelie Evegren


Emelie Evegren
emelie.evegren@hoglandetsrevision.se

Telefon 0383-197 67

 

Höglandets Revisionsbyrå är en lokal revisionsbyrå som grundades 2003 av Per-Åke Johansson och Björn Svensson. Vi hjälper dig och ditt företag med revision, redovisningar, bokslut och rådgivning m.m. > Mer om oss

All information på denna webbplats © 2010 Höglandets Revisionsbyrå AB